● яσ¢κeя   τeam ●
Merhaba misafir!Foruma hoşgeldiniz.Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da kayıt olun.

Join the forum, it's quick and easy

● яσ¢κeя   τeam ●
Merhaba misafir!Foruma hoşgeldiniz.Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da kayıt olun.
● яσ¢κeя   τeam ●
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ATATÜRK çok kırılmıştır...

4 posters

(: ATATÜRK çok kırılmıştır...

Mesaj tarafından lovesickmelody Salı Tem. 08, 2008 11:32 am

****** çok kırılmıştır... Fatih Altaylı'nın "Teke Tek" programını öbür dünyadan seyrederken uzaktan kumanda aletini İsmet Paşa'nın önüne atıp "Zapla İsmet..." demiştir. Bekir Coşkun yazdı..

14.06.2008 10:30

ATATÜRK, Fatih Altaylı’nın "Teke Tek" programını öbür dünyadan seyrederken "Ben ******’ü sevmiyorum, Humeyni’yi seviyorum" diyen türbanlılara çok kırılmıştır zaten.

Uzaktan kumanda aletini İsmet Paşa’nın önüne atıp "Zapla İsmet..." demiştir:

"Peki bu ne?.."

"Hadi Gel Bizimle Ol..."

*

Bunlar tabii ki ******’ü sevmezler. Çünkü ******’ün rugan potinleri, fötr şapkaları, yakası kolalı gömlekleri vardı.

Yüzmeyi severdi ******.

Dans ederdi.

Rakı içerdi.

Köpeği de vardı ******’ün.

O Türkçe yazdı, Türkçe konuştu.

Ata binerdi adam gibi.

Savaşırken de, severken de koca bir yüreği vardı onun. O medeni kişiliği ve o koca yüreğiyle bu toprakları özgürleştirip uygarlığa doğru yol alsın diye, devrim yasaları ile donatarak bırakıp gitti.

Bunlar ******’ü sevmezler.

*

Peki siz?..

Siz sevdiniz mi ******’ü?..

******’ü sevmeyenleri başınıza taç yapıp Türkiye’yi onlara teslim ettiniz ya... Zenginler kasaları-cüzdanları hatırına, fakirler bir torba nohut karşılığında, orta halliler bir aymazlık pahasına sattınız ya koca ******’ü.

Bakın Türkiye’nin haline.

Cumhurbaşkanı’nın, Başbakan’ın ve ülkeyi yöneten iktidar partisinin, o televizyona çıkıp "******’ü sevmiyorum" diyen türbanlı kızlarla aynı suç iddialarından yargılandıklarının farkında değil misiniz?..

Pekiiii...

O türbanlı kızların önüne düşüp Türkiye Cumhuriyeti’ni "dinci simgelere izin vermiyor diye" AİHM’ye şikáyet edene selam çakıp ne diyorsunuz:

"First Leydi..."

(.........)

İşte böyle sevenleri ile sevmeyenleri arasında bir yerdedir ******...

Muhtemelen üzgün ve kırgın...

BEKİR COŞKUN - HÜRRİYET
lovesickmelody
lovesickmelody
EmekLi
EmekLi

Kadın
Akrep Domuz
LakaP : Melice - Alish
Uyarı :
ATATÜRK çok kırılmıştır... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ATATÜRK çok kırılmıştır... Right_bar_bleue

Aktiflik Puanı :
ATATÜRK çok kırılmıştır... Left_bar_bleue15 / 10015 / 100ATATÜRK çok kırılmıştır... Right_bar_bleue

(: Geri: ATATÜRK çok kırılmıştır...

Mesaj tarafından .:: ' NaZ ' ::. Salı Tem. 08, 2008 2:24 pm

Yaa şu haberi okudukça fıttırıyorum :@ Angry2 180 iki tane okuyan cahiL çıkmış MUSTAFA KEMAL^i kötüLüyor var mı böyLe bişi .ßöyLe insanLar oLdukça TÜRKİYE geriLemeye MAHKUM !!
.:: ' NaZ ' ::.
EmekLi
EmekLi

Kadın
Başak Keçi
LakaP : кızıℓ кяα¢кєя
Uyarı :
ATATÜRK çok kırılmıştır... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ATATÜRK çok kırılmıştır... Right_bar_bleue

Aktiflik Puanı :
ATATÜRK çok kırılmıştır... Left_bar_bleue20 / 10020 / 100ATATÜRK çok kırılmıştır... Right_bar_bleue

Ruh Hali : ATATÜRK çok kırılmıştır... Images12

Mesaj tarafından PurpLe* Salı Tem. 08, 2008 2:32 pm

Angry2 Şimdi içimden geçen herşeyi söyLesem siteden banLancam.

Ve sitenin durumunu düşürcem.

Bu kadar şey oLmaz ya.

Sinirden deLiriyorum hee. 180
PurpLe*
PurpLe*
EmekLi
EmekLi

Kadın
Yengeç Domuz
LakaP : Sinem'cik.
Uyarı :

Aktiflik Puanı :
ATATÜRK çok kırılmıştır... Left_bar_bleue14 / 10014 / 100ATATÜRK çok kırılmıştır... Right_bar_bleue

https://rockerteam.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından lovesickmelody Çarş. Tem. 09, 2008 9:48 am

FlyLeaf demiş ki:Angry2 Şimdi içimden geçen herşeyi söyLesem siteden banLancam.

Ve sitenin durumunu düşürcem.

Bu kadar şey oLmaz ya.

Sinirden deLiriyorum hee. 180

Aynen...Her ne kadar kendimi tutmaya çalışsamda şöyle dışarı fırlayıp ağzıma geleni söylemek istiyorum.Ya siz kimsiniz ?Nereden buluyorlar böyle bir yetkiyi anlamıyorum ya 180 Angry2 180
lovesickmelody
lovesickmelody
EmekLi
EmekLi

Kadın
Akrep Domuz
LakaP : Melice - Alish
Uyarı :

Aktiflik Puanı :
ATATÜRK çok kırılmıştır... Left_bar_bleue15 / 10015 / 100ATATÜRK çok kırılmıştır... Right_bar_bleue

Mesaj tarafından .:: ' NaZ ' ::. Cuma Tem. 11, 2008 10:42 am

Neyse bunLarı takarsak eğer daha çok sinirLenicez demektir.OnLar nasıL değerLi bir üLkede yaşadıkLarının farkında değiLLer ve bu gibi insanLar birgün kendilerini başkasının himayesinde buLucakLar.!!
EmekLi
EmekLi

Kadın
Başak Keçi
LakaP : кızıℓ кяα¢кєя
Uyarı :

Aktiflik Puanı :
ATATÜRK çok kırılmıştır... Left_bar_bleue20 / 10020 / 100ATATÜRK çok kırılmıştır... Right_bar_bleue

Mesaj tarafından Chaz Çarş. Tem. 23, 2008 6:36 pm

.:: ' NaZ ' ::. demiş ki:Neyse bunLarı takarsak eğer daha çok sinirLenicez demektir.OnLar nasıL değerLi bir üLkede yaşadıkLarının farkında değiLLer ve bu gibi insanLar birgün kendilerini başkasının himayesinde buLucakLar.!!

Katılıyorum..
Chaz
Chaz
!! Broken !!
!! Broken !!

Kadın
Terazi Domuz
Uyarı :

Aktiflik Puanı :
ATATÜRK çok kırılmıştır... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATATÜRK çok kırılmıştır... Right_bar_bleue

Ruh Hali : ATATÜRK çok kırılmıştır... Mutlu10

- Similar topics