● яσ¢κeя   τeam ●
Merhaba misafir!Foruma hoşgeldiniz.Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da kayıt olun.

Join the forum, it's quick and easy

● яσ¢κeя   τeam ●
Merhaba misafir!Foruma hoşgeldiniz.Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da kayıt olun.
● яσ¢κeя   τeam ●
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jonas Brothers-röpörtaj Camp Rock

(: Jonas Brothers-röpörtaj Camp Rock

Mesaj tarafından izL* Perş. Ara. 04, 2008 12:39 am

Karl:Biraz Camp Rock filminden bahseder misiniz?
Joe:Camp Rock bir kızın hayalleri hakkında o sürekli hayal kuran ve acayip derecede Rock Camp'ına gitmek isteyen bir kız ve en sonunda bu şansı yakalıyor fakat sonra oradaki ünlü kişilerle arkadaşlık kurmak için annesinin ünlü olduğunu söylüyor.

Karl:Demi Lavota ile çalışmak nasıl bir tecrübeydi?
Joe:Harika! O, Gerçekten çok müthiş biri. Biz şuan birlikte onun albümü için çalışıyoruz. O bizim gerçekten çok iyi bir arkadaşımız.

Karl:Oynamaktan zevk aldınız mı?
Kevin:Kesinlikle. Daha önce Hannah Montana'da ve başka rollerde oynadık ama bu biizm ilk filmimiz

Karl:Camp Rock'ta siz Connect 3 adında bir grubtasınız sanırım bu grubtaki karakterleriniz nasıl kişiler?
Joe:Filmde bir grubumuz var ve bu grup sürekli turlarda aynı gerçek hayatımızda olduğu gibi, Shane gerçekten biraz hınzır ve o Mitcie ile tanışıyor daha sonra aralarında bir bağ oluyor ve birbirlerine açılıyorlar ve gerçekten çok iyi arkadaş oluyorlar
Kevin:Benim rolüm hiç zor değildi neden derseniz rolüm hafif çatlak birisi ve canlandırmak o kadar zevkliydi ki. Ben gerçekten rol yapmaktan çok zevk aldım
izL*
izL*
Acemi Rocker
Acemi Rocker

Uyarı :
Jonas Brothers-röpörtaj  Camp Rock Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Jonas Brothers-röpörtaj  Camp Rock Right_bar_bleue

Aktiflik Puanı :
Jonas Brothers-röpörtaj  Camp Rock Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Jonas Brothers-röpörtaj  Camp Rock Right_bar_bleue

- Similar topics