● яσ¢κeя   τeam ●
Merhaba misafir!Foruma hoşgeldiniz.Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da kayıt olun.

Join the forum, it's quick and easy

● яσ¢κeя   τeam ●
Merhaba misafir!Foruma hoşgeldiniz.Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da kayıt olun.
● яσ¢κeя   τeam ●
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Windows Live 9.0 Beta Olmayan Sürümü :D

2 posters

Red Very Happy Windows Live 9.0 Beta Olmayan Sürümü :D

Mesaj tarafından Direct Maniac Cuma Mart 13, 2009 9:31 pm

[size=10]Evet arkadaşlar... Beklediğimiz Windows Live Messenger 9.0 artık orjinal ve tam sürüm olarak elimizde. Bununla birçok değişiklik yapılmış. Artık avatarlarımıza .GIF formatında resimler ekleyerek kendimizi daha "havalı" gösteriyoruz Big Grin Ayrıca BETA sürümünde olmayan "Paylaşım Klasörleri" eklenmiş. Sadece menüler biraz karmaşık onuda kolayca çözebilirsiniz Wink Menü daha çok Vista'ya uyuyor ama XP'de de çalışabiliyor. Evet sıra geldi indirme linkimize:

http://download.live.com/?sku=messenger

Bu siteye girdiğimizde birçok seçenek göreceğiz. Orada "Karşıdan Yükle" butonuna basın. Bir sayfa açılacak. Bekleyin. İndirme ekranı gelmediyse "Yeniden Dene" butonuna basın. Eğer bilgisayarınıza kaydedip yüklemek istiyorsanız "Kaydet" e, direk çalıştırmak ama kaydetmemek istiyorsanız "Çalıştır" a basın. Sonra yükleyin programınızı. BETA sürümünde olan oturum açma sesini değiştir menüsü tekrar olmuş. Benimki açılırken Linkin Park- One Step Closer çalıyor Big Grin Ben de programı yeni yükledim avatar arıyorum Big Grin Diğer özelliklerini siz keşfedin, kardeşim Sonic Heroes ile ilgili sorular soruyor Big Grin Sadece Messenger Plus! Live çalışmıyor o daha sonra olur herhalde Wink

Tüm sürümü yüklemek isteyen arkadaşlar için:
http://g.live.com/1rewlive3/tr/wlsetup-all.exe

Anlatım: Direct Maniac
Direct Maniac
Acemi Rocker
Acemi Rocker

Erkek
Uyarı :
Windows Live 9.0 Beta Olmayan Sürümü :D Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Windows Live 9.0 Beta Olmayan Sürümü :D Right_bar_bleue

Aktiflik Puanı :
Windows Live 9.0 Beta Olmayan Sürümü :D Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Windows Live 9.0 Beta Olmayan Sürümü :D Right_bar_bleue

Ruh Hali : Windows Live 9.0 Beta Olmayan Sürümü :D Dusunc10

Red Very Happy Geri: Windows Live 9.0 Beta Olmayan Sürümü :D

Mesaj tarafından SwééT~ Paz Mart 29, 2009 9:33 am

Bende 9.0 sürümü var zaten , sağoL. Big Grin
SwééT~
SwééT~
EmekLi
EmekLi

Kadın
Koç Kaplan
LakaP : MeLo
Uyarı :
Windows Live 9.0 Beta Olmayan Sürümü :D Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Windows Live 9.0 Beta Olmayan Sürümü :D Right_bar_bleue

Aktiflik Puanı :
Windows Live 9.0 Beta Olmayan Sürümü :D Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Windows Live 9.0 Beta Olmayan Sürümü :D Right_bar_bleue

Ruh Hali : Windows Live 9.0 Beta Olmayan Sürümü :D Melek10

- Similar topics